O nas

 •  PEWNOŚĆ I ZAUFANIE

  Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 2004 roku. Na lokalnym rynku telekomunikacyjnym działamy od 20 lat.

  •  ZAWSZE O KROK PRZED …

   Jako pierwsi na terenie Gminy Gorzyce i Krzyżanowice udostępniliśmy stały nielimitowany dostęp do Internetu. W tych czasach gdy jedynym dostępem do Internetu były modemy i płaciło się za każdą minutę połączenia był to nie lada wyczyn. Jako pierwsi stosowaliśmy technologię 5GHZ.

   Pierwsi podłączamy klientów indywidualnych w technologii światłowodowej. Jako pierwsi posiadamy w ofercie telewizję cyfrową 4K.

   Jesteśmy stąd, działamy na rzecz lokalnego społeczeństwa i zależy nam na rozwoju naszej gminy i jej mieszkańców.

  •  NAJLEPSI PARTNERZY ORAZ SPRZĘT

   Nasza firma eksploatuje tylko najlepszy sprzęt, najwyższej klasy. Współpracujemy z największymi firmami zajmującymi się sieciami bezprzewodowymi i światłowodowymi oraz serwerami internetowymi. W obecnej chwili większość punktów dostępowych pracuje na systemach HUAWEII, CISCO oraz MIKROTIK. Stały kontakt oraz wspólne szkolenia zapewniają nam praktycznie bezawaryjność naszej sieci.

 •  ŁĄCZA DOSTĘPOWE ORAZ TECHNOLOGIA

  Dla naszych klientów wybieramy tylko najstabilniejsze i najszybsze łącza internetowe, w tej chwili posiadamy styk o przepustowości 40Gbit/s między-operatorski z kilkoma operatorami między innymi z firmami  S3, EPIX, VirtuaOperator i inne gwarantuje to wysoką wydajność oraz natychmiastowy serwis. Udostępniamy łącza o wysokim współczynniku symetryczności, dzięki czemu można bez problemu grać w gry on-line, rozmawiać przez telefony internetowe oraz bardzo szybko wysyłać listy elektroniczne. To wszystko zapewnia bardzo małe ryzyko awarii oraz błędów w transmisji. Dodatkowo cała sieć pracuje na bardzo szybkich routerach. Pozwala to w perfekcyjny sposób zarządzać pasmem przydzielanym dla każdego użytkownika.